Stoki i trasy narciarskie

Czorsztyn-Ski – Kluszkowce – Trasy narciarskie:
I Niebieska 1200 m – średniej trudności, w środkowej części trudna, długość 1200 m, oświetlona
II Niebieska 460m – średniej trudności, długość 460 m, oświetlona
III Czerwona 1000 m – trasa trudna, długość 1000 m, oświetlona
IV Trasa dla początkujących, 100 m – długość 100 m, oświetlona
V Trasa dla początkujących, snowtubing – długość 100 m, oświetlona
VI Czerwona NOWA 1000 m – trasa trudna, długość 1000 m, nieoświetlona
Wyciąg Kluszkowce – mapaVII Niebieska 500 m – średniej trudności, długość 500 m, oświetlona, trasa treningowa
VIII Trasa biegowa – wokół góry Wdżar (nie jest ratrakowana i nie dośnieżana, przejechana przez narciarzy)

Wszystkie trasy są sztucznie dośnieżane i oświetlone, (oprócz VI-nowej czerwonej), co pozwala na bezpieczne korzystanie z tras zjazdowych, nawet do późnych godzin nocnych. Trasy te, obsługiwane są przez 12 armatek śnieżnych i 4 ratraki, przez co trasy są profesjonalnie przygotowane. Trasy narciarskie o różnej skali trudności zadowolą zarówno początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy. Średnie nachylenie stoku wynosi 23%. Trasy zjazdowe posiadają nagłośnienie, przez co jazda staje się przyjemniejsza.

Stacja narciarska w Białce Tatrzańskiej: Białka Tatrzańska – Kotelnica to 2 stacje narciarskie: Kotelnica oraz Bania. Ośrodki współpracują razem tworząc jeden z największych i najpopularniejszych kompleksów narciarskich w Polsce, o łącznej przepustowości 18.720 osób na godzinę. Bardziej doświadczeni narciarze znajdą ciekawe trasy na Kotlenicy Białczańskiej (957 m) i Jankulakowskim Wierchu (904 m), natomiast początkujący i rodziny z dziećmi mogą udać się na łagodniejsze stoki Bani. Niektóre trasy posiadają homologację FIS. Łączna długość tras wynosi 14 km, z tego aż 73 proc. to trasy łatwe – niebieskie i zielone. Narciarze mają do dyspozycji aż trzy nowoczesne, ekspresowe, wyprzęgane kanapy 6-osobowe.

W ośrodku funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu narciarskiego oraz snowboardowego. Początkujący mogą skorzystać z pomocy instruktorów. Ponadto w ośrodku znajdują się karczmy, w których można zjeść smaczne jedzenie oraz napić się czegoś ciepłego. Przygotowano także bezpłatne parkingi. Tuż przy stokach znajduje się dom wypoczynkowy i słynne termy.
W stacji obowiązuje karnet Tatry Ski, który uprawnia do jeżdżenia w stacjach: Kotelnica Białczańska, Bania, Kaniówka, Jurgów Ski, Koziniec Ski i Czorsztyn-Ski (Kluszkowce).